25.4.2022

Apartmány U Pralesa, Černé Údolí 32, Benešov nad Černou

Černé Údolí 32, Benešov nad Černou

850 000 KčCena od, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Realitní kancelář 100klíčů nabízí zprostředkování prodeje apartmánů v osobním vlastnictví v obci Benešov nad Černou, v srdci Novohradských hor.

Jednopokojové apartmány:
17 m² – 900.000,- Kč – poslední možnost na pořízení dvou sousedních apartmánů a jejich propojení

Poslední třípokojový apartmány 44 m² – 2.500.000 Kč s možností propojení se sousedním jednopokojovým apartmánem 17 m² – 1.000.000 Kč. Cena za oba 3.000.000 Kč.


Apartmány se nachází ve dvoupodlažním zděném bytovém domě a jsou bezbariérově přístupné. Na vyžádání zašleme fotodokumentaci aktuálního stavu konkrétního apartmánu, který je možný rekonstruovat dle individuálních požadavků.

Ke všem apartmánům je v ceně venkovní parkovací stání.

K relaxaci můžete využít saunu a vířivku. V objektu je k dispozici příjemná restaurace s pergolou k venkovnímu posezení.

Okolní nádherná příroda je tady jen pro Vás, najdete zde klid a pohodu. Je zde množství turistických cest, pro pěší i pro cyklisty. Lesy jsou plné hub a lesních plodů. Ve vzdálenosti do 4 km najdete dvě krásná přírodní koupaliště, Zlatou Ktiš a Mlýnský rybník.

Národní přírodní rezervace Žofínský prales je nejstarší rezervací nejen u nás, ale i v celé střední Evropě. Od poloviny 18. století se na většině tohoto území vyvíjí prales bez jakéhokoliv zásahu člověka. Rostou zde hlavně buky, dále také smrky, jedle, javory a jilmy. Nejstarší stromy jsou až 400 let staré. Z důvodu nerušeného vývoje ekosystému je 1 km2 Žofínského pralesa nepřístupný. Prohlédnout si ho můžete z okolo vedoucí cyklostezky č. 34 z Žofína k Huťskému rybníku a také z lesní cesty do Žofína. Drobné potůčky v okolních lesích sbírají vodu do říčky Černá, po které dříve voraři plavili dřevo.

Z rozhleden na Kraví hoře (6 km) a na Hradišťském vrchu (13 km) uvidíte nejen okolní malebnou krajinu, ale za hezkého počasí i Alpy.

Hranice s Rakouskem je dostupná 5 km a dají se tak využívat např. i cyklostezky u našich sousedů. Český Krumlov se svým zámkem je mimořádným architektonickým skvostem a nabízí široké kulturní vyžití (37 km). Dalšími tipy na výlet jsou např. ZOO Dvorec (24 km), koupaliště se sportovním areálem a tenisovými kurty Horní Stropnice (10 km), přehrada Humenice (11 km), Žárský rybník (16 km), koupaliště Kaplice (17 km), město a hrad Nové Hrady (17 km).

Vytisknout
KategorieByty 1+kk
LokalitaČerné Údolí 32, Benešov nad Černou
OkresČeský Krumlov
Velikost1 pokoj
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná17 m²
Plocha pozemku1.025 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
ZástavbaRekreační
Zahájení prodeje15. březen 2021
Třída energetické náročnosti
G
Mgr. Radek Jindřich

Mgr. Radek Jindřich+420 601 100 999

Kontaktovat makléře
Nabídky makléře

Poslat nabídku na e-mail

Formulář byl úspěšně odeslán.

Odeslat dotaz makléři

Formulář byl úspěšně odeslán, ozveme se Vám co nejrychleji.