28.6.2022

Prodej rodinného domu Terezín

Terezín

4 200 000 Kčvčetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Realitní kancelář 100klíčů Vám nabízí řadový rodinný dům - zemědělskou usedlost, o celkové pozemkové ploše 1624m². Jedná se o zděnou nemovitost s množstvím hospodářských budov, dílen a technického zázemí, která se nachází ve stavu probíhající rekonstrukce - nová kuchyň, koupelna a ložnice, množství dílen a garáž. Ostatní prostory čekají na úpravu dle využití svého mnohostranného potenciálu (rozsáhlé podkroví, čelní budova a další technické místnosti).
V opravené části nemovitosti je nově rozvedena elektřina, voda a odpady. K dispozici je studna, přípojka na obecní vodu a plyn před domem. Kanalizace splašková.

Poloha domu a přiléhající uzavřený dvůr nabízí příjemné soukromí a útulné bydlení s možností nepřeberného množství dalších úprav ať už v kombinaci s rodinným, rekreačním či podnikatelským využitím.

Devízou pozemku je možnost rozdělení a druhou část využít či prodat jako stavební - příjezd i sítě jsou z obou stran.

Nemovitost nabízí dostatek úložného prostoru a je částečně podsklepena dvěma sklepy.

Jedná se o velice slunné místo, zajišťující dostatek světla a tepla vytvářející tak velice příznivé podmínky pro pěstování zeleniny, ovoce a vína.

Terezín je tradiční slováckou vinařskou obcí. Víno a vinné sklepy patří k Terezínu snad odedávna. Vinná réva se začala pěstovat současně se vznikem a založením obce za panování Marie Terezie. Vinné sklepy se soustřeďují do areálu Písečňák, kde tvoří tři svérázné kaskádovité uličky, které tvoří nedílnou součást obce. Nejvýznamnější folklorní událostí v obci jsou krojované hody, obnovené v roce 2008. Nejen při této příležitosti se oblékají kroje. Vidět je lze i při dalších kulturních a společenských akcích - při "kostelních hodech", či na krojových plesech v okolí. Na zachování folklorních tradic se významně podílí spolky Přátelé dobré zábavy a Spolek terezínských vinařů. Tradice a zvyky jsou součástí i dalších obecních akcí - fašaňku, plesu vinařů, dnů otevřených sklepů, stavění máje nebo rozsvícení vánočního stromu.

V Terezíně naleznete školu, školku a knihovnu. Pravidelné spojení do Čejče a Hodonína zajišťuje autobusová linka.

Majitel si vyhrazuje právo nejvhodnější nabídky.

Vytisknout
KategorieRodinné domy
LokalitaTerezín
OkresHodonín
Velikost2 pokoje
Plocha užitná450 m²
Plocha pozemku1.624 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaVenkovská
Třída energetické náročnosti
G
Ing. Eva Tuscherová

Ing. Eva Tuscherová+420 601 100 999

Kontaktovat makléře
Nabídky makléře

Poslat nabídku na e-mail

Formulář byl úspěšně odeslán.

Odeslat dotaz makléři

Formulář byl úspěšně odeslán, ozveme se Vám co nejrychleji.