1.12.2020

Prodej, Pozemky pro bydlení, 561m² - Dolní Věstonice

Dolní Věstonice

prodánovčetně provize, včetně právního servisu

Realitní kancelář 100klíčů Vám nabízí pozemek v obci Dolní Věstonice o celkové rozloze pozemku 561m2. Pozemek je dle územního plánu obce Dolní Věstonice určen k výstavbě pod značkou SO - plochy smíšené obytné. Veškeré sítě (voda, kanalizace, energie ) jsou na hranici pozemku viz. přiložené fotografie.

A teď pár informací k obci:
Obec Dolní Věstonice leží na severním úpatí Pavlovských vrchů asi 10km na sever od Mikulova na pravém břehu řeky Dyje, na břehu Novomlýnských nádrží a v blízkosti také nalezneme chráněné krajinné oblasti Pálava. Jak určitě víte Dolní Věstonice proslavily nálezy z doby lovců mamutů, zejména Věstonická Venuše. A velmi významnou a to až tisíciletou tradici má zde vinařství, protože na úpatí Pálavy se na znamenitých vinařských tratích s vápenitou půdou a jedinečným mikroklimatem rodí vynikající vína typických odrůd Ryzlink vlašský, Veltlínské zelené, Neuburg, Sauvignon či Ryzlink rýnský nebo z modrých odrůd Frankovka či Portugal.

Dolní Věstonice jsou rekreační oblastí a oblíbeným místem pro turistiku a cykloturistiku. Novomlýnská nádrž láká rybáře ke sportovnímu rybaření.

Pro další informace a domluvě na prohlídce mne neváhejte kontaktovat.

Vytisknout
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaDolní Věstonice
OkresBřeclav
Plocha pozemku561 m²
StavbaOstatní
ZástavbaObytná

Poslat nabídku na e-mail

Formulář byl úspěšně odeslán.

Odeslat dotaz makléři

Formulář byl úspěšně odeslán, ozveme se Vám co nejrychleji.