20.4.2021

Prodej, Rodinné domy, 300m² - Nečtiny

Nečtiny

prodánovčetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Realitní kancelář 100klíčů, nabízí zprostředkování prodeje dvoupatrového domu na samém okraji obce Nečtiny. Nečtiny leží přibližně 37 km od Plzně a 12 km východně od významné dopravní komunikace Plzeň - Karlovy Vary.
Zastavěná plocha 175 m2, podlahová plocha větší než 300 m2, přilehlý pozemek 1460 m2. Dům je určený k rekonstrukci. Dům je možné po rekonstrukci využít jako dvougenerační bydlení, popř. prostorné bydlení pro rodinu.
Současná dispozice domu nabízí v prvním NP kuchyň, obývací pokoj s prostornou terasou, další tři samostatné pokoje, koupelnu a WC. V podzemním patře je umístěna garáž, technické zázemí, sklep. Místo pro parkování nabízí prostor až pro čtyři vozidla. Kolem domu je velmi rozsáhlý pozemek, stupňovitě členěný.
Dům je napojen na obecní kanalizaci a obecní vodovod, plyn zaveden není. V obci se nachází kromě základní sítě občanské vybavenosti sídlo obecního úřadu, malé zdravotní středisko, ZŠ a MŠ, a sportovní areál. K dispozici obyvatelstvu je i řada drobných řemeslníků a služeb.
Samozřejmostí je pomoc s financováním. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Vytisknout
KategorieRodinné domy
LokalitaNečtiny
OkresPlzeň-sever
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná300 m²
Plocha pozemku1.460 m²
Počet podlaží3
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Třída energetické náročnosti
G

Poslat nabídku na e-mail

Formulář byl úspěšně odeslán.

Odeslat dotaz makléři

Formulář byl úspěšně odeslán, ozveme se Vám co nejrychleji.