13.7.2022

Prodej prvorepublikové vily se zahradou, Praha 10 - Strašnice

Jevanská, Praha - Strašnice

prodánovčetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

REZERVOVÁNO
Realitní společnost 100 klíčů Vám nabízí krásnou prvorepublikovou vilu v Praze 10 Strašnicích. Vila má čtyři podlaží z toho jedno podzemní a tři nadzemní a v každém může být samostatná bytová jednotka. Jednotlivá patra jsou dispozičně řešena jako 3+1 nebo 3+kk. Každé patro má užitnou plochu 81 m², takže celková užitná plocha je 324 m².

K domu patří útulná rovinná a slunná zahrada o velikosti 280 m². Má přes dva metry vyvýšení nad okolní terén, takže skýtá potřebné soukromí, ke kterému přispívá i prostorný altánek. K zahradě můžeme připočítat dalších 150 m² zastavěné plochy okolo domu, kde se také nachází garáž a několik dalších parkovacích stání. Jedna garáž je též v domě.

V roce 2012 prošel dům částečnou rekonstrukcí: plastová okna v celé budově, v prvním a druhém patře jsou nové rozvody elektřiny a vody. V prvním a druhém patře je nová kuchyně a koupelna. Každé patro má samostatný bojler o velikosti 150 litrů. Vytápění celého domu zajišťuje plynový kondenzační kotel. Je zde také elektrický kotel. V prvním patře je také podlahové topení ve dvou místnostech.

Na střeše jsou bobrové tašky. Měsíční náklady na provoz domu jsou ve výši: voda 1.000,- Kč, elektřina 4.020,- Kč, plyn 6.040,- Kč a další 300,- Kč. V ulici jsou udělány nové přípojky vody a kanalizace, nová přípojka plynu má být do dvou let.

Samotný dům je atraktivní především svou polohou. Nemovitost se nachází jen pár kroků od metra Skalka. V těsné blízkosti jsou také stanice veřejné dopravy: autobusu, tramvaje a nově i vlaku. Do centra se pohodlně dostanete za 10 minut. V okolí je samozřejmě veškerá občanská vybavenost, školky, školy, dětská hřiště, nákupní centrum, zdravotnická zařízení atd.

Je zde krásné žití a pobyt na zahradě poskytuje dokonalé soukromí a výjimečné prostory pro bydlení v Praze. Nemovitost může být ideální pro vícegenerační bydlení, komerční nebo firemní využití.

Vytisknout
KategorieRodinné domy
LokalitaJevanská, Praha - Strašnice
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná382 m²
Plocha pozemku561 m²
Počet podlaží4
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Třída energetické náročnosti
G

Poslat nabídku na e-mail

Formulář byl úspěšně odeslán.

Odeslat dotaz makléři

Formulář byl úspěšně odeslán, ozveme se Vám co nejrychleji.