22.12.2023

Apartmány U Pralesa, Černé Údolí 32, Benešov nad Černou 32/17

Černé Údolí 32, Benešov nad Černou

prodánoCena od, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Realitní kancelář 100klíčů nabízí zprostředkování prodeje 22 apartmánů 1+KK a 2+KK v osobním vlastnictví, o výměře 17 m2 až 45 m2 v obci Benešov nad Černou, v srdci Novohradských hor.

Apartmány se nachází ve dvoupodlažním zděném bytovém domě a jsou bezbariérově přístupné. Na vyžádání zašleme fotodokumentaci aktuálního stavu konkrétního apartmánu, který je možný rekonstruovat dle individuálních požadavků.

1+KK od 800.000,- Kč
2+KK od 1.400.000,- Kč

Financování zajistíme úvěrem se zástavou nebo bez zástavy nemovitosti, dle preference kupujícího. Kompletní informace o možnostech sjednání úvěru poskytneme při prohlídce.

Ke všem apartmánům je v ceně venkovní parkovací stání.

K relaxaci můžete využít saunu a vířivku. V objektu je k dispozici příjemná restaurace s pergolou k venkovnímu posezení.

Okolní nádherná příroda je tady jen pro Vás, najdete zde klid a pohodu. Je zde množství turistických cest, pro pěší i pro cyklisty. Lesy jsou plné hub a lesních plodů. Ve vzdálenosti do 4 km najdete dvě krásná přírodní koupaliště, Zlatou Ktiš a Mlýnský rybník.

Národní přírodní rezervace Žofínský prales je nejstarší rezervací nejen u nás, ale i v celé střední Evropě. Od poloviny 18. století se na většině tohoto území vyvíjí prales bez jakéhokoliv zásahu člověka. Rostou zde hlavně buky, dále také smrky, jedle, javory a jilmy. Nejstarší stromy jsou až 400 let staré. Z důvodu nerušeného vývoje ekosystému je 1 km2 Žofínského pralesa nepřístupný. Prohlédnout si ho můžete z okolo vedoucí cyklostezky č. 34 z Žofína k Huťskému rybníku a také z lesní cesty do Žofína. Drobné potůčky v okolních lesích sbírají vodu do říčky Černá, po které dříve voraři plavili dřevo.

Z rozhleden na Kraví hoře (6 km) a na Hradišťském vrchu (13 km) uvidíte nejen okolní malebnou krajinu, ale za hezkého počasí i Alpy.

Hranice s Rakouskem je dostupná 5 km a dají se tak využívat např. i cyklostezky u našich sousedů. Český Krumlov se svým zámkem je mimořádným architektonickým skvostem a nabízí široké kulturní vyžití (37 km). Dalšími tipy na výlet jsou např. ZOO Dvorec (24 km), koupaliště se sportovním areálem a tenisovými kurty Horní Stropnice (10 km), přehrada Humenice (11 km), Žárský rybník (16 km), koupaliště Kaplice (17 km), město a hrad Nové Hrady (17 km).

Vytisknout
KategorieByty 1+kk
LokalitaČerné Údolí 32, Benešov nad Černou
OkresČeský Krumlov
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná17 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační
Zahájení prodeje15. březen 2021
Třída energetické náročnosti
G
Mgr. Radek Jindřich

Mgr. Radek Jindřich+420 777 613 350

Kontaktovat makléře
Nabídky makléře

Poslat nabídku na e-mail

Formulář byl úspěšně odeslán.

Odeslat dotaz makléři

Formulář byl úspěšně odeslán, ozveme se Vám co nejrychleji.